Ambient per zyra ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane

ID TRS-413-13S
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 70.400
Kati 0
Sipërfaqe m2 44
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Ofron nje siperfaqe totale prej 44 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 35 m2 e organizuar ne ambient te hapur me 1 tualet.
Ambienti ofrohet i mobiluar ne kushte shume te mira, eshte i pajisur me vetrat xhami e cila te ofron mundesi shume te mire per reklamimin e biznesit tuaj.
Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe te reja.
Prona eshte e pershtatme per zyra kontabiliteti, noteri, marketing etj.
Ka te instaluar 1 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Pallati ofron ashensor dhe administrim.
Disponon certifikate pronesie.
Ka akses direkt ne rrugen Arkitekt Kasemi, zonen e Brrylit, Unazen etj.

Cmimi 1600 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender
Në Shitje 821-5F 65.000 €

Zyre per shitje ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne qender te Tiranes. Ka ...

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.
Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhe
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare ...

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje ...