Ambient zyre ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-1222-45R
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000
Kati 0
Sipërfaqe m2 39
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani

Ambient biznesi/zyre ne shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.

Zyra eshte pjese e nje pallati te ri dhe pozicionohet ne katin perdhe te nderteses.

Organizohet ne 1 ambient open space dhe 1 tualet, ku siperfaqja e brendshme eshte 39 m2.

Zyra ofrohet e pamobiluar, me fasada te medhaja xhami qe mundesojne nje reklamim mjaft te mire. Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesesh.

Ka akses te lehte me Unazen e Madhe, Rrugen Bardhyl, Brrylin, Bulevardin Bajram Curri.


Cmimi: 1800 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallat
Në Shitje 522-27A 73.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze ...

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e bre
Në Shitje 617-41K 75.000 €

Zyra ndodhet prane Lanes tek Ish-Ekspozita Shqiperia Sot.Zyra ndodhet ne katin e pare ne zonen e brendshme te nje ...

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Në Shitje 413-13S 70.400 €

Zyre per shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane.

Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndod
Në Shitje 417-20K 60.000 €

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare ...