Ambient per zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1219-44S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1400
Kati 0
Sipërfaqe m2 400
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Stavri Themeli

Zyre me qira ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 400 m2 e cila eshte e organizuar ne 2 kate ku kati perdhe ofron korridor, nje ambient open space, dy zyra te ndara dhe tualet ndersa kati -1 eshte i organizuar ne ambient te hapur.
Zyra eshte e shtruar me pllaka dhe eshte ne kushte shume te mira.
Sistemi i ndricimit eshte led i cili ofrohet nga spote te ndryshme.
Ka te instaluar 3 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.
Perpara viles ka mundesi parkimi per 7 makina.
Ka akses te shpejt ne rrugen e Kavajes, rrugen Babe Rexha, prane zones se 21 Dhjetorit, Unazes se Madhe etj.

Cmimi 1400 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te n
Me Qira 318-8R 1300 €

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne ...

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.
Ambjenti perfshin dy apartamente te cilet aktualisht j
Me Qira 1014-77j 1500 €

Zyra me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Ambjenti perfshin dy apartamente te cilet aktualisht jane te bashkuar, me ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1300 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call ...

Ambient per zyra me qera shume prane me ish Stacionin e Trenit ne Tirane , rrugen Reshit Petrela.
P
Me Qira 117-42a 1500 /muaj €

Ambient per zyra me qera shume prane me ish Stacionin e Trenit ne Tirane , rrugen Reshit Petrela. Pozicionohet ne ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pall
Me Qira 1016-13L 1500 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me hyrje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 1219-62T 1500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe pa ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me a
Me Qira 716-49K 1500 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor te ...