Zyre me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRR-318-8R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 4
Sipërfaqe m2 231
Shperndarja 7
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne rrugen Dritan Hoxha.

Siperfaqja totale prej 231 m2 eshte e organizuar ne 7 ambiente per zyra, nje dhome e vogel qe mund te perdoret per magazinim, korridor dhe dy tualete.

Kjo prone ka nje organizim te mire te ambienteve. 

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet gjashte kondicionereve.

Dritaret me dopio xham sigurojne nje izolim teresor ndaj zhurmave te jashtme.

Ndodhet ne nje zone te zhviluar, shume prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te shpejte ne rrugen Dritan Hoxha, rrugen Asim Vokshi, rrugen e Durresit dhe rrugen Muhamet Gjollesha.

 

Cmimi 1000 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen
Me Qira 918-26E 900 €

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jane pjese e nje vile dhe ndodhen ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte dhe te
Me Qira 115-45b 900 €

Apartament 3+1 dhe 2+1 me qera prane zones se Xhamllikut ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte dhe te trete te nje vile ...