Ambient me qera per zyra prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-1118-13E
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 0
Sipërfaqe m2 260
Shperndarja 4
Tualete 3
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mobiluar si Call Center dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Siperfaqja eshte 260 m2 dhe perfshin 2 ambiente te hapura, nje zyre te vecuar, 3 tualete, korridor edhe nje depo qe sherben si server.

Ofrohet i mobiluar ose bosh. 

Dy kondicionere kolone perdoren per ngrohje dhe ftohje te njerit nga ambientet. 

Ka te instaluar aspirim qendror ne te gjithe ambientet.

Ka ndricim natyral qe mundesohet nga vetratat e medha te xhamit te cilat mundesojne gjithashtu edhe nje reklamim te mire te biznesit dhe ka edhe ndricim led.

Mund te perdoret si Call Center por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera biznesi.

Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsin, ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne Bulevardin Bajram Curri.

 

Cmimi: 1200 Euro / muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nj
Me Qira 414-28j 1300 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nje pallati te ri, i ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 619-23T 1250 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...