Zyre me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-619-23T)

ID TRR-619-23T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 250 m2
Shperndarja 5
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Petrela

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 250 m2 dhe eshte e organizuar ne: ambient open space, 4 ambiente zyrash te ndara me vetrate xhami, ballkon dhe tualete.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: call center, kompani te ndryshme, zyra etj.

Zyra eshte e rrethuar nga vetrate xhami e cila ofron mundeshi shume te mira reklamimi.

Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes sigurohet nga nje sistem qendror ne cdo ambient te zyres.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja, Zogun e Zi, bulevardin Zogu I dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1250 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Tirane, tek Zogu i Zi.
Pozicionohen ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashenso
Me Qira 715-22m 1200 €

Zyra me qera ne Tirane, tek Zogu i Zi. Pozicionohen ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nj
Me Qira 414-28j 1300 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nje pallati te ri, i ...

Zyre me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 k
Me Qira 1221-4V 1200 €

Zyre me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.  Ka ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1300 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ndodhen buze rruges kryesore ne dalje te T
Me Qira 215-5b 1.200 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ndodhen buze rruges kryesore ne dalje te Tiranes me akses ne ...

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te n
Me Qira 318-8R 1300 €

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne ...

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane.
Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe g
Me Qira 1118-20E 1200 €

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane. Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe garazhi jepen me ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...