Ambient tregtar per qira ne zonen e Laprakes ne Tirane

ID TRR-523-29X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 650
Sipërfaqe m2 80
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Blloku Gintash

Ambient tregtar me qira ne Bllokun Gintash prane Laprakes. 
Aktualisht ambienti eshte ne gjendje pune dhe ka klientele te rregullt.
Ofron 2 kate, kati i pare 40 m2 dhe kati nendhe i cili po ashtu ka nje siperfaqe prej 40m2.
Kati i pare organizohet ne nje dhome dhome magazinimi, corridor, tualet dhe veranda e shfrytezueshme. 
Kati nendhe mund te perdoret si bodrum.
Ka mundesi te shkelqyer reklamimi dhe ndodhet ne nje zone me shume zhvillim, ku mund te gjeni mundesi parkimi perreth.
Prane ambientit do te gjeni shume facilitete te ndryshme si bar, restorante, banka, shkolla, farmaci, notere, avokate e shume sherbime te tjera.
Ambienti ka menjehere dalje ne Laprake, ne zonen e Astirit, ne zonen e Don Boskos dhe ne autostraden Tirane-Durres. 

Cmimi: 650 euro/muaji
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 518-16d 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te
Me Qira 1118-19L 750 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje godine ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Me Qira 923-14R 750 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri pra
Me Qira 319-42L 570 €

Dyqan me qera prane Restorant Durresi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te ri prane rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje p
Me Qira 1118-1d 750 €

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe  te nje pallati te ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin e par
Me Qira 1123-3X 700 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Vangel Noti ne Tirane.  Ambienti pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te ...

Ambient biznesi me qera prane  rruges Jordan Misja ne Tirane .
Pozicionohet ne katin
Me Qira 1023-21G 700 €

Ambient biznesi me qera prane  rruges Jordan Misja ne Tirane . Pozicionohet ne katin 0 te nje pallati ...

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te n
Me Qira 823-27R 600 €

Ambient tregtar me qira ne rrugen Loni Ligori prane Viles L ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ...