Dyqan per qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane

ID TRR-322-38N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Sipërfaqe m2 160 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Dyqan me qera ne Rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin gjysem nentoke  buze rruges kryesore.
Hapesira ofrohet e pamobiluar dhe ka nje siperfaqe totale prej 160 m2 te organizuar ne:
1 ambient te hapur dhe 1 tualet. 
Eshte nje hapesire shume e pershtatshme per ushtrimin e aktiviteteve te ndryshme si: Dyqane, zyra, market etj.
Ambienti ka faqen hyrese  me nje fasade xhami qe mundeson reklamimin e aktivitetit tuaj.
Ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko dhe rrugen Jordan Misja.

Cmimi 600 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar
Me Qira 524-48Z 500 €

Dyqan me qira ne rrugen Peti shume afer Liqenit Artificial ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ...

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 120-19S 500 €

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozi
Me Qira 216-5b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Bulevardi Blu ne Kamez. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe pozicionohet buze rruge ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej.
Eshte i pozicionuar ne katin p
Me Qira 323-23R 550 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nderteses ...

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 318-46R 460 €

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges ...

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 d
Me Qira 1021-17N 650 €

Ambient per lokal me qira ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 90 m2 dhe oborr me ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 ...

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri.
Ka nj
Me Qira 221-13D 550 €

Dyqan me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet perdhe ten je pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...