Ambient tregtar me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-624-25X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 50
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani

Dyqan me qira ne rrugen Pjeter Bogdani n Tirane. 
Ambienti pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 50 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet. 
Dyqani eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne ambientin kryesor. 
Pjesa e perparme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar dhe mundesi shume te mira reklamimi. 
Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh si butiqe, qendra estetike e shume te tjera. 
Pallati i cili eshte i pozicionuar buze rruges kryesore ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes, me shume facilitete  dhe sherbime prane. 
Zona ka dalje te shpejte ne qendren e Tiranes, ne Sheshin Wilson dhe ne zonen e Liqenit Artificial. 


Cmimi: 1500 euro/muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.

Eshte gjysem bodrumi i nje pallati
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te
Me Qira 117-50L 1600 €

Lokal me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese te re, shume prane ...