Ambient tregtar me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1221-26N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1500
Sipërfaqe m2 110
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ndre Mjeda

Ambient dyqani me qira ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane.
Dyqan pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese 1-katshe, e vendosur ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuara ne nje hapesire dhe nje tualet.
Ambienti eshte i ekspozuar nga te dyja anet me xham, duke mundesuar nje reklamim shume te mire te bisnesit dhe eshte i shtruar me pllaka.
Lidhet me rrugen Frosina Plaku dhe rrugen Kongresi i Lushnjes.

Cmimi: 1500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 419-51T 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata prane stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane.
Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te
Me Qira 1018-67L 1600 €

Dyqan me qera ne Bulevardin  Zhan D’Ark ne Tirane. Eshte gjysem bodrumi i nje pallati te ri dhe ...

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane.
Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300
Me Qira 820-27D 1400 €

Ambiente tregtare me qira ne rrugen 29 Nentori ne Tirane. Ambientet kane siperfaqe perkatesisht 300 dhe 400 ...