Ambient tregtar ne shitje ne zonen e Yzberishtit ne Tirane

ID TRS-823-26R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000
Sipërfaqe m2 56
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Thoma Koxhaj

Ambient tregtar ne shitje ne rrugen Thoma Koxhaj tek Pallatet Cabej ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri. 
Dyqani ka nje siperfaqe prej 56 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. 
Eshte ne gjendje mjaft te mire dhe ofron mundesi te mire reklamimi fale vetratave te xhamit.
Lartesia prej 4.5 m ofron dhe mundesine e konvertimit ne dupleks.
Ambienti eshte i pershtatshem dhe per tu konvertuar ne apartament.
Zona eshte e qete dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme ne perditshmeri.
Ka akses te lehte me rrugen Besim Alla, rrugen Llazi Miho, rrugen e Kavajes, zonen e Kombinatit, zonen e Astirit etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 900 Euro/m2 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane.

Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte ndertese 1 -
Në Shitje 414-52b 58.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Dyqani ndodhet buze rruge dhe eshte ndertese 1 - kateshe. Ka nje ...

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane.

Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges kry
Në Shitje 718-36E 63.000 €

Dyqan ne shitje ne zonen e Xhamllikut ne Tirane. Ai ndodhet ne rrugen Besim Zyma, buze rruges ...


Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Në Shitje 320-16S 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ofron nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te
Në Shitje 820-2D 60.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Dyqan per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane.
Eshte gjysem bodrum dhe ndodhet buze rruge k
Në Shitje 715-2b 48.000 €

Dyqan per shitje prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Eshte gjysem bodrum dhe ndodhet buze rruge kryesore te nje ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri ...

Dyqan per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane.

Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Serve
Në Shitje 1117-58R 64.000 €

Dyqan per shitje prane rruges se Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Servete Maci ne rrugen ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te
Në Shitje 918-32E 62.700 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ...