Ambient tregtar per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane

ID TRS-823-37X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 163.400
Sipërfaqe m2 86
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Albanopoli

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 86 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Dyqani eshte i shtruar me parket dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.
Pjesa e perparme dhe e pasme e dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke pasur mundesi shume te mira reklamimi.
Ambienti ka dy hyrje dhe dalje te cilat e bejne te aksesueshem nga dy rruge te ndryshme.
Dyqani ofrohet i pamobiluar, eshte i pajisur me kamera sigurie dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si dhe per zyra.
Ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar, me shume facilitete dhe sherbime te ndryshme prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Stacionit te Trenit, ne zonen e Laprakes dhe ne zonen e Zogut te Zi.
Dyqani disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi: 1900 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleks
Në Shitje 918-33E 150.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane Unazes ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ...

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 314-23j 160.000 €

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne nje pallat te ri, ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje
Në Shitje 1221-44S 150.000 €

Ambient lokali per shitje ne rrugen Bedri Karapici ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin
Në Shitje 419-79S 170.000 €

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ...

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 ku pj
Në Shitje 1217-11R 150.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Dyqani ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 ku pjesa e brendshme ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ...

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri
Në Shitje 1017-21L 150.000 €

Dyqan per shitje prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane Ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri buze rruge ...