Ambient tregtar per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane

ID TRS-523-51X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 172.500
Sipërfaqe m2 115
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Ambient tregtar per shitje ne rrugen Vellezrit Manastirli ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. 
Ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe eshte I organizuar ne nje ambient open space, nje zyre, recepsion dhe tualeti.
Pjesa e perparme e ambientit tregtar eshte me fasade xhami dhe ka mundesi te shkelqyer reklamimi. 
Aktualisht eshte ne pune si klinike fizioterapie, me klientele te rregullt.
Ambienti ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te pelqyer nga vendasit dhe te huaj, prane te ciles do te gjeni facilitete nga me te ndryshmet si hotele, shkolla, klinika, banka e shume sherbime te tjera. 
Mund te perdoret per zyre, klinike, dyqan e shumeellojshmeri biznesesh te tjera.
Prane ambientit mund te gjeni dhe mundesi parkimi.
Zona ka akses te menjehershem ne akset kryesore rrugore si rruga 21 Dhjetori, rruga e Kavajes, rruga e Durresit, rruga Myslym Shyri dhe me qendren e Tiranes. 


Cmimi: 1500 euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kat
Në Shitje 1214-17r 165.000 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 623-45X 162.400 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myrteza Topi ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 dhe 1
Në Shitje 222-22V 165.000 €

Ambient biznesi dupleks per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 dhe 1 te nje pallati te ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte.
Dyqani pozicionohet ne
Në Shitje 1222-28R 180.000 €

Dyqan ne shitje afer Sheshit Willson ne nje zone me aktivitet te larte. Dyqani pozicionohet ne nje nga rruget ...

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Në Shitje 915-10b 180.000 €

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane ...

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Pozicionohet ne ka
Në Shitje 1222-46A 160.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen e Durresit, prane Ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare, i ...