Ambient zyrash me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-421-3D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 2
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 4
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Siperfaqja totale eshte 150 m2 e organizuar ne kater ambiente, 4 ballkone, dy tualete dhe koridor.
Ambienti i zyres ofrohet i pamobiluar.
Zyra eshte ne nje gjendje shume te mire, e shtruar me parket dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi pasi ndodhet buze rruges.
Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga kondioner te vendosur ne cdo ambient.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme zyra programimi, arkitekture etj.
Zona eshte e njohur, e zhvilluar dhe ofron akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali I II etj.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe kamera sigurie.

Cmimi 1100 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, shume prane Liqenit Artificial dhe sheshit Willson.
Pozi
Me Qira 523-7Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, shume prane Liqenit Artificial dhe sheshit Willson. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.

Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 914-11b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallat
Me Qira 518-30L 1000 €

Call-Center me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4r
Me Qira 523-58A 1200 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4rt te nje ndertese ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Zyra eshte e
Me Qira 224-61Z 1200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne ...