Zyre me qera prane zones se TVSH-se ne Tirane

ID TRR-217-50L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 115 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Themistokli Germenji

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 109.59 m2 ndahet ne 3 ambiente zyre, kuzhine te vecuar, koridor, 2 tualete dhe ballkon.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionereve inverter te vendosur ne cdo dhome.

Dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila dhe dhe ballkoni eshte i orientuar nga perendimi.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe eshte shume e pershtatshme per avokati, fondacione, zyre konsulence dhe shume aktivitete te tjera.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar prane sherbimeve te ndryshme, prane kesaj zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume firma te tjera prestigjoze.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe shume prane Aba Center.

Cmimi: 700 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me Qira 1220-13V 600 €

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 1121-7N 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen ...

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pest
Me Qira 119-16S 600 €

Zyre me qera prane zones se bllokut, ne rrugen Ibrahim Rugova, ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste nje pallati te ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Me Qira 1118-51d 650 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 718-68E 800 €

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...