Ambient zyrash per qira ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-1221-4V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 700
Shperndarja 16
Tualete 4
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Zyre me qira ne rrugen Ibrahim Shalqizi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. 
Ka nje sperfaqe prej 700 m2 te organizuar ne 16 zyra te vogla, korridor i madh shperndares dhe 4 tualete. 
Ambienti eshte i rikonstruktuar dhe ne gjendje shume te mire. 
I pershtatshem per zhvillim aktivitetesh te ndryshme si hostel, zyra administrate, zyra kompanie apo fondacione te ndryshme. 
Ambienti ka hyrje te vecante, punime gipsi dhe shtruar me pllaka. 
Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te sigurte. 
Ka akses direkt ne rrugen e Elbasanit, autostraden Tirane Elbasan, prane Teg dhe unazes se madhe. 

Cmimi: 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin a katert te n
Me Qira 318-8R 1300 €

Zyre me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin a katert te nje pallati te ri ne ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nj
Me Qira 414-28j 1300 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e VI-te te nje pallati te ri, i ...

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hy
Me Qira 917-37L 1300 €

Zyre me qera ne rrugen Mustafa Lleshi ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar afer ...

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Eshte e mo
Me Qira 1118-13E 1300 €

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Eshte e mobiluar si Call ...

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 619-23T 1250 €

Zyre me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...