Ambient zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri, ne Tirane

ID TRR-123-24R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 72
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Bajram Curri

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe te brendshme 72 m2 te organizuar ne nje hapsire open space dhe 1 tualet.
Orientimi i zyres eshte ne Lindje me pamje nga Bulevardi Bajram Curri.
Zyra ofrohet bosh dhe mund te perdoret per destinacione te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar, klinike dentare, zyra marketingu etj.
Mundesi shume e mire reklamimi ne rrugen kryesore fale fasades se madhe te xhamit.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me Rrugen e Kavajes, Zonen e 21 Dhjetorit, Unazen e Madhe, Autostraden Tirane-Elbasan etj.

Cmimi: 600 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 923-15R 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.
Aparta
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet ne ...

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-37Z 500 €

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane.
A
Me Qira 124-3Z 500 €

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe, ne rrugen At Shtjefën Gjeçovi ne Tirane. Ambienti eshte i ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 915-40m 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 4-t
Me Qira 1016-12K 550 €

Apartament per zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ...

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te r
Me Qira 920-17D 700 €

Ambient zyrash me qira prane Qendres se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje ndertese te re. Ka nje ...

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te n
Me Qira 1018-38d 500 €

Apartament per zyra pe me qera tek Shallvaret ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...