Ambient zyre me qira prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-322-32V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 550 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 ambient, aneks kuzhine, dy tualete, korridor dhe ballkon.

Ambienti ofrohet bosh dhe i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga dy kondicionere.

Pallati ofron administrim, recepsion dhe siguri 24h.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, BUlveardin Deshmoret e Kombit dhe prane Sheshit Nene Tereza.

Cmimi: 550 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne r
Me Qira 218-44R 450 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Ibrahim ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes,
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ...

Ambient zyre me qira ne fillim te rruges se Barrikadave shume prane Qendres ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 424-37Z 600 €

Ambient zyre me qira ne fillim te rruges se Barrikadave shume prane Qendres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i
Me Qira 1121-41N 600 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter i cili ndodhet prane ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje
Me Qira 10132j 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku ...

Zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te
Me Qira 424-59X 500 €

Zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...