Ambient zyre me qera prane 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-1222-27G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 57 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Frosina Plaku

Zyre me qera tek Kompleksi Magnet ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri pallatesh.
Ofron nje siperfaqe prej 57 m2 te organizuar ne dy ambiente te ndara pune dhe nje tualet.
Ka mundesi organizimi open space. Ofron punime te brendshme shume te mira.
Ambienti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te ndryshme si: noteri, farmaci, qender kursesh etj.
Ka mundesi te mira reklamimi nga jashte, per shkak se eshte i rrethuar me vetrate xhami.
Ka akses direkt ne rrugen Ndre Mjeda, rrugen Artan Lenja, zonen e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.

N
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallat
Me Qira 714-22j 500 €

Apartament me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te pallatit, ne buze te ...


Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-t
Me Qira 1122-68Z 380 €

Ambient zyre me qira ne Kompleksin Magnet, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 0-te nje pallati te ri ...

Zyre me qerane rrugen Robert Shvarc shume prane me Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Pozicionohe
Me Qira 318-37L 350 €

Zyre me qerane rrugen Robert Shvarc shume prane me Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 915-40m 500 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati t
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1020-40D 420 €

Ambient zyre per qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje ...