Ambient zyre me qira ne Kompleksin Fiori di Bosco ne Tirane

ID TRR-921-4V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 1
Sipërfaqe m2 94
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. 
Siperfaqja prej 94 m2 organizohet ne 3 ambiente, dy tualete, depo dhe ballkon. 
Zyra ofrohet e pamobiluar, dyshemeja eshte e shtruar me parket dhe banjot jane te pajisura me hidrosanitare mjaft cilesore. 
Pozicionin jug perendim ben te kete ndricim te bollshme natyral. 
Pallati ndodhet ne nje kompleks te sapo ndertuar, mjaft cilesor dhe mjaft i kerkuar. 
Ofrohet administrim dhe siguri 24h. 
Ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko, rrugen Pandi Dardha dhe prane Zogut te Zi. 

Cmimi: 400 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Nd
Me Qira 621-14V 300 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 715-18m 500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vje
Me Qira 318-19d 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka siperfaqe ...

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje palla
Me Qira 713-6 300 €

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert
Me Qira 914-26a 300 € €

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri ...

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1221-46N 480 €

Zyre me qira prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ...