Ambient zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane

ID TRR-1022-46G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 54 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Hamid Shijaku

Ambient zyre me qera ne rrugen Hamid Shijaku ne Tirane
Pozicionohet ne katin e pare te ne pallati te ri me ashensor, prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 54 m2 te shperndare ne dy ambiente pune, nje tualet dhe korridori lidhes.
Zyra jepet e pamobiluar dhe ofron punime te brendshme te mira.
Ka mundesi organizimi open space.
Dritaret jane doppio xham dhe te pajisura me grila.
Dhomat jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga nje kondicioner I pozicionuar ne nje nga ambientet.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, rrugen e Durresit, Bulevardin Zogu I etj.

Cmimi 400 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e trete.

Ka
Me Qira 1018-57d 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete. Ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj, prane rruges se Kavajes, ne Tirane.
Ambienti eshte
Me Qira 223-1Z 350 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj, prane rruges se Kavajes, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne ...

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane.

N
Me Qira 1218-25E 300 €

Apartament 1+1 me qera per zyra ne rrugen Frosina Plaku, pjese e Kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze r
Me Qira 418-38L 350 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor, buze rruge ...

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Zona eshte
Me Qira 315-27m 330 €

Zyra me qera tek Atsh ne Tirane . Pozicionohet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Zona eshte e qete dhe shume ...

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e
Me Qira 915-32b 350 €

Apartament modern 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...