Zyra me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1014-32j)

ID TRR-10132j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 70m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Wilson

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e III-te te nje qendre tregtare ku operojne dhe zyra te tjera perfaqesuese, supermarket e dyqane te ndryshme.
Qendra ju ofron komoditetin, sigurine dhe fasilitetet e nevojshme.
Zyra ka siperfaqe prej 70m2 e cila mund te sherbeje sic eshte tani, me dy zyra ose ne nje ambjent te vetem te hapur.
Ju mund te shfrytezoni dhe te gjitha mobiljet qe shihni ne foto.
Ne fasaden e xhamit ju keni mundesi shume te mira reklamimi.
Zyra eshte e pershtatshme per noteri, avokat, studio, dyqan, parukeri, adrese postare, etj.
Gjithashtu zona eshte mjaft e preferuar, e lehte per tu gjetur dhe shume prane pikave kyce te qytetit.


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 216-34b 470 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Mi
Me Qira 419-38L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter prane Ministrise se ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rru
Me Qira 218-44R 450 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Ibrahim Rugova ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Me Qira 918-12d 400 €

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres ...

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.
Ndodhet ne katin
Me Qira 215-35M 450 €

Ambient per zyra me qera tek zona e Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te  ...