Ambient zyre me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane

ID TRR-523-49R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 1
Sipërfaqe m2 132
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Zhan D’Ark prane Ministrise se Jashtme.
Ambienti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 132 m2 te organizuar ne 1 ambient te madh open space, 2 ambiente te zyre me te vogla dhe 2 tualete.
Ofrohet i pamobiluar dhe ne gjendje shume te mire, i pajisur me kondicioner kolone qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit, gjithashtu dyshemeja eshte e shtruar me parket. 
Perpara ka dhe nje verande te shfrytezueshme me siperfaqe 130 m2.
Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi.
Ka akses te lehte ne Bulevardin Zhan D’Ark, Bulevardin Bajram Curri dhe rruge te tjera nderlidhese.
Ofrohet mundesi parkimi ne katet e nendheshme te pallatit me pagese ekstra.

Cmimi: 1200 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleks
Me Qira 1014-5j 1300 €

Apartamente per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 423-9A 1100 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Pozicionohet ne katin e 18-te te ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambje
Me Qira 914-17j 1150 €

Zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.Apartamenti perfshin 102 m2, te organizuar ne dy ambjente te medhaja ...