Ambient zyre me qera prane sheshit Wilson ne Tirane

ID TRR-1022-4G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 107 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Zef Jubani

Ambient zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. 
Ka nje siperfaqe prej 107 m2 te organizuar ne tri ambiente pune, nje hapesire kuzhine, nje tualet dhe dy ballkone.
Ambienti ofrohet I mobiluar dhe eshte I gjithi I shtruar me nje parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller ne nje nga ambientet dhe dy kondicionere te tjere jane pozicionuar ne dy ambientet e tjera.
Zyra eshte dhume e pershatshme per aktivitete te ndryshme si: noteri, kontabilist, kompani biznesi, shoqate etj.
Pallati ofron administrim dhe siguri. Pozicionohet shume prane rruges kryesore.
Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, Sheshin Willson, zonen e Bllokut etj.

Cmimi 700 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-4b 800 €

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane.
Ndodhet  ne katin e
Me Qira 622-47Z 650 €

Ambient zyre me qira ne  rrugen e Kavajes , tek Square 21, ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 4 banim te nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...