Zyre me qira prane ish Ekspozites ne Tirane

ID TRR-422-21S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 79 m2
Shperndarja 36
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambjent zyre me qira prane ish-Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te Tiranes.
Ne te do te gjeni komplekse pallatesh, supermarkete, zyra, lokale, dyqane e shume fasilitete te tjera.
Banesa ka siperfaqe totale prej 79 m2 dhe ndodhet ne katin e II-te te nje pallati ekzistues.
Ndahet ne 3 zyra, tualet dhe ballkon.
Ambjenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.
Ka orientim jug-lindje.
Ka akses te lehte ne bulevardin Gjergj Fishta, zonen e Myslym Shyrit etj.
Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-56K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe.
Me Qira 220-35S 410 €

Zyre me qira ne rrugen Dervish Hekali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile kater kateshe. Ka nje siperfaqe ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes.
Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-kates
Me Qira 618-21L 600 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Tiranes. Zyra ndodhet ne katin e 1-te ne nje pallat te ri 4-katesh shume prane ...

Ambient zyre me qira prane bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Me nje siperfaqe to
Me Qira 224-19Z 600 €

Ambient zyre me qira prane bllokut te Ambasadave ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Me nje siperfaqe totale prej 75m2 ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Me Qira 616-35b 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 622-34Z 400 €

Apartament 1+1 me qera tek Kompleksi Arlis, QSUT,Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...