Ambient zyre me qira prane Kompleksit Delijogji ne Tirane

ID TRR-923-15R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 2
Sipërfaqe m2 95
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 95 m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner.
Vetratat e medha te xhamit kane pamje nga rruga kryesore dhe mundesojne ndricim te bollshem natyral dhe reklamim te mire.
Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si psh: studio arkitekture, zyra kontabiliteti, zyra noteriale etj.
Zona eshte mjaft e pelqyer dhe lehtesisht e aksesueshme me zonen e 21 Dhjetorit, bulevardi Gjergj Fishta, bulevardi Bajram Curri, Unaza e Madhe etj. 

Cmimi: 500 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.
Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te n
Me Qira 415-41M 560 €

Zyra me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Lokalizohen ne nje zone qendrore ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te n
Me Qira 1022-45Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ndreko Niko, ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 1te te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit
Me Qira 1223-6X 600 €

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit) i nje pallati te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5te te nje palla
Me Qira 822-3A 400 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5te te nje pallati te ri, te sapo ...

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te t
Me Qira 1222-13Z 400 €

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e gjasht
Me Qira 318-68d 400 €

Zyra me qera ne Kompleksin Kika 2 ne rrugen Tish Dahija ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte  te nje ...