Ambient zyre me qera prane zones se TVSH ne Tirane

ID TRR-323-13G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 37 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe totale prej 37 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 28 m2 te organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me nje parket te nje cilesie te mire.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner.
Zyra eshte e ndricuar nga drita e diellit pergjate dites, per shkak te fasades se xhamit dhe pozicionimit.
Eshte e pershtatshme per nje sere aktivitetesh si zyra avokatie, zyra noteriale, zyre marketingu etj.
Zona eshte nder me te zhvilluarat, ku operojne nje sere biznesesh te ndryshme.
Ka akses direkt me rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, Bulevardin Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi 450 Euro/ Muaj 

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri.

I poz
Me Qira 915-57k 360 €

Ambjent zyre per qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri. I pozicionuar ne katin e ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&n
Me Qira 1117-2L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te ...