Zyra me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-28m)

ID TRR-715-28m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 560 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 45 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.

Me siperfaqe 45 m2 ofron ambjent openspace dhe ballkon.

Ambjenti eshte i shtruar me parket , ka te instaluar sistem ndricimi, sistem kondicionimi, dalje internet.

Zyra eshte e pershtatshme per operimin e llojeve te ndryshme te bizneseve.

Ndricohet gjate dites me drite natyrale, eshte e rrethuar me fasade te madhe xhami.

Zyra pozicionohet ne nje pallat ne te cilin ndodhen ambjente biznesi, e zyra te firmave te njohura.

Ne nje prej zonave me te preferuara e qendrore te kryreqytetit, prane te gjitha pikave kyce. Pallati ofron akses ne rrugen Murat Toptani, qendren e Tiranes, rrugen e Elbasanit.

 

Cmimi 12.5 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&n
Me Qira 1117-2L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 219-42T 550 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes.
Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte
Me Qira 514-37a 450 € €

Ambjent per zyra me qera ne qender te Tiranes. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe ...