Ambient zyre me qera tek Piazza ne qender te Tiranes

ID TRR-223-35R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 114
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ded Gjo Luli

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 114 m2, nga e cila eshte e organizuar ne tre ambiente pune, dy ballkone, 1 tualet dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet bosh dhe eshte i pershtatshem per biznese apo zyra te ndryshme si per zyre avokatie, instuticion financiar, klinike dentare, zyra marketingu etj.
Njeri nga ballkonet ka pamje nga rruga kryesore dhe nga sheshi Skender Bej duke mundesuar reklamim mjaft te mire.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin cdolloj biznesi, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga e Durresit, rruga e Kavajes, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te
Me Qira 1022-38Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne ...


Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te tekn
Me Qira 123-14Z 600 €

Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te teknik te nje pallati ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1122-13V 600 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane. Pozionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 3 ...

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pal
Me Qira 719-4L 400 €

Apartament 3+1 per zyre me qera perballe Kompleksit Vizion Plus. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri buze ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti eshte ne katin e 3-te t
Me Qira 117-18d 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti eshte ne katin e 3-te te nje pallati te ...

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine
Me Qira 919-31L 400 €

Zyre me qera prane Ministrise se Drejtesise ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje godine 3-kateshe shume ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-k
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...