Zyre per qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-524-58C
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 72
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Qemal Stafa

Zyre me qira shume prane qendres se Tiranes ne rrugen Qemal Stafa.

Ambienti pozicionohet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te nderuar ne 2024 me ashensor.

Zyre eshte e ndare ne dy hapesira pune dhe nje tualet.

Ngrohja dhe ftohja e ambientit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne te dyja hapesirat.

Zyra eshte e gjitha e shtruar me parket.

Orientimi i ambientit eshte kryesishte verilindore duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndricimin natyral te zyres gjate gjithe dites.

Zona ka akses te menjehershem me rrugen e Dibres, qendren e Tiranes, Pazarin e Ri,rrugen Hoxha Tahsim etj.


Cmimi : 500 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 722-14G 400 €

Ambient per zyra me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka ...

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nj
Me Qira 523-22Z 450 €

Zyre me qira ne rrugen Ndre Mjeda, tek zona e Ish Parkut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te vjeter ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri s
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-52K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-30Z 400 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ferit Xhajko, tek tregu i Medreses, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane. 
Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje
Me Qira 124-22X 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Petrela ne Tirane.  Apartamenti pozicinohet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne ka
Me Qira 422-32S 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne kompleksin Fiore di Bosco ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e trete te nje ...

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert te komplek
Me Qira 421-19D 600 €

Ambient zyrash me qira ne kompleksin Square 21 ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert te kompleksit, I sapo ...