Ambient zyre me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-421-1V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 64
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor.

Ka nje siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne dy ambiente, korridor, tualet dhe verande te perbashket.

Zyra jepet e mobiluar dhe e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh.

Ngrohja, ftohja dhe aspirimi kryhen nga sistem qendror I montuar ne tavan.

Fasadat e medha prej xhami bejne te mundur qe zyrat te kene ndricim natyral te bollshem sidhe te kene akses ne verande.

Pallati ndodhet ne nje zone mjaft qendrore ku dhe shume kompani prestigjoze kane zyrat e tyre.

Ofrohet administrim dhe siguri me roje dhe kamera 24h.

Ka akses direkt ne rrugen e Barrikadave, rrugen 28 Nentori, Bulevardin Deshmoret e Kombit dhe sheshin Skenderbej.

 

Cmimi: 750 Euro/ Muaj ( Tatim i perfshire )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 718-8L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ek
Me Qira 1220-29V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka nje ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me ...

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e II-te te
Me Qira 214-24j 672 €

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e II-te te nje kompleksi te ri ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne ...