Ambient biznesi me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-124-33Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 1
Sipërfaqe m2 58.36
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri, prane Librit Universitar ne Tirane.
 Eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale  prej 58.36 m2, te organizuar ne ambient open space, nje tualet, nje ambient me i vogel dhe nje ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne ambientin kryesor.
Orientimi nga rruga kryesore dhe fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi.
Ambienti ofrohet me qira bosh, i shtruar me parket dhe ne gjendje shume te mire.
Eshte mundesi shume e mire per destinacione biznesi, si zyra te ndryshme, klinike, dyqane etj.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shume shpejt me akset kryesore rrugore si: sheshi Willson, zona e Ish Gardes, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...


Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen
Me Qira 923-6Z 780 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen Vaso Pasha ne ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane.
Eshte i pozicionuar
Me Qira 324-41Z 800 €

Ambient zyre me qira tek Residenca Lake View, ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e 3 te ...

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallat
Me Qira 519-38S 1000 €

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri
Me Qira 1116-62K 1000 €

Zyre per qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Zyra ndodhet ne ka
Me Qira 823-29Z 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...