Ambient zyre me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-722-6S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800 Euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 196 m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient per zyra ne zemer te qytetit, ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet.
Me nje siperfaqe prej 196 m2, ai ofron:
-nje hapesire te madhe te hapur.
-kuzhine e vecuar.
-3 zyra,  2 tualete te medha, dhome serveri,1 ballkon te madh.
Cilesia e punimeve te brendshme eshte e larte,zyrat e shtruara me parket druri, sistem qendror ngrohje-ftohje, instalime te gatshme per Tv dhe internet, dritare dopioxham, dere te blinduar etj.
Ambjenti orientohet nga jug-lindja dhe eshte plot drite dielli gjate dites, si dhe ballkoni ofron pamje shume te bukur te Tiranes.
Ndertesa ju mundeson siguri te larte, administrim, mundesi parkimi, ashensore, sistem anti zjarr, etj.
Cmimi: 1800 Euro/ muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore
Me Qira 324-19G 1920 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me 2 ashensore. Ofron nje ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...