Ambient zyre me qira ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane

ID TRR-923-19Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 4
Sipërfaqe m2 114
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bogdaneve

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet  ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor
Ofron nje siperfaqe totale prej 114m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, dy tualete dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne secilin ambient.
Zyra eshte e shtruar me parket, njeri nga tualetet eshte me dritare.
Eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, zyre kontabiliteti, klinike dentare, qender estetike etj.
Ambienti eshte pjese e nje pallati modern, me resepcion dhe roje 24h.
Pallati ofron administrim, kamera sigurie, i pajisur me dy ashensor dhe ne te jane te pozicionuara biznese te shumta.
Zona lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga e Durresit, Rruga e Kavajes, Qendra e Tiranes etj.

Cmimi: 600 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-24L 500 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...

 

Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-44Z 700 €

  Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, ne zonen e RTSH-se ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ...


Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 124-13G 700 €

Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-t
Me Qira 1115-55b 500 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pa
Me Qira 1215-29b 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ndertuar ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe
Me Qira 321-20V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe. Ka nje ...

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 617-69d 500 €

Zyra me qera ne rrugen  Nikolla Jorga. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...