Ambient zyre me qira ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane

ID TRR-723-15Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 3
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Golemi


Ambient zyre me qira ne rrugen Bilal Golemi shume prane Komunes se Parisit, ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje vile private me hyrje komplet te vecuar.
Zyra ka nje siperfaqe totale 110m2 te organizuar ne 3 ambiente njeri nga ambientet eshte i pajisur me kuzhine, 2 tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te instaluar ne cdo ambient.
Ofrohet e pamobiluar dhe e saporikonstruktuar.
Eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin e ndricimit
Objekti eshte i pershtatshem per destinacione te ndryshme biznesi.
Orientimi i ambientit JugLindje.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Kosovareve, zonen e Komunes se Parisit, zona e Kristal Center etj.

Cmimi 800 euro/muaj taksa e perfshire.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1219-36T 800 €

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1219-52L 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me Qira 1220-13V 600 €

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje p
Me Qira 1019-57S 800 €

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 421-15V 800 €

Ambient zyre me qira prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri modern. Ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. 
Eshte e pozicionuar ne katin e dyte te n
Me Qira 223-28G 800 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ri ne ...