Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-120-54H
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2400
Kati 7
Sipërfaqe m2 170
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge kryesore ne nje zone te rrethuar me biznese.
Prona ka nje siperfaqe totale prej 170 m2 dhe ofron 5 ambiente te pershtatshme per zyre, 2 tualete dhe nje ballkon. 
Ofrohet i pamobiluar dhe hapesira e madhe dhe dritaret qe ndodhen ne cdo dhome e bejne nje ambient te kendshem per te punuar.
Ka te instaluar sistemin me te fundit qe ben te mundur ngrohjen dhe ftohjen, chiller. 
Eshte i perhstatshem per zyra te ndryshme si noteri, avokati, fondacione dhe biznese te tjera.
Ndertesa ofron administrim dhe siguri 24h.
Pallati ka akses te lehte me zonen e Bllokut, bulevardin Bajram Curri dhe shume rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 2400 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati ...

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 417-44L 2280 €

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...