Zyre me qira ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ,Tirane

ID TRR-1020-13i
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500
Kati 0
Sipërfaqe m2 150
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet dhe nje hapsire e jashme tarrace, 
e pershtatshme per vend-pushim apo sic do doje ta perdore klienti, I vecuar nga rruga dhe shume private.
Zyra eshte 150 m2 dhe ofrohet e pamobiluar , por struktura e brendshme , lejon cdo lloj mobilimi duke e bere komode per cdo lloj aktiviteti.
Orientimi I saj eshte nga Veriu dhe nga struktura e jashtme e saj , ofron privatesi dhe qetesi.
Nder pikat me te forta qe kjo zyre ka , eshte venddodhja e saj, qendra e Tiranes.
Aksesi eshte I lehte ne Bulevardin Bajram Curri , Bllokun,rrugen e Elbasanit ,Sheshin Skenderbeu dhe rruge te tjera te ndermjetme .

Cmimi:2500 Euro
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 123-64Z 2600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me
Me Qira 120-12T 2400 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ka ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati
Me Qira 120-54H 2400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge ...