Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-323-45R
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2400
Kati 11
Sipërfaqe m2 118
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient zyre me qera prane Piramides se Tiranes.
Pozicionohet  ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne Tirane.
Ofron nje siperfaqe totale prej 118 m2 te organizuar ne 3 ambiente zyre te medha, 1 ambient pushimi dhe gatimi, recepsion, dhome serveri, tualet dhe depo.
Te gjitha ambientet jane te shtruara me moket dhe kane te instaluar sistem qendror kondicionimi.
Zyra eshte e rrethuar me vetrate xhami ne orientimin Jug-Lindje duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe nje pamje shume te bukur te qytetit.
Ofrohet totalisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.
E pershtatshme per te ushtruar aktivitetin e cdo lloj zyre apo qender biznesi. 
Pallati ofron siguri, kamera, administrim, dy ashensor, recepsion dhe roje 24-ore.
Ka akses te lehte me Qendren e Tiranes, zonen e bllokut, Bulevardin Bajram Curri, dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 2400 Euro/Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 1020-49D 2500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pr
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 417-44L 2280 €

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane rruges ...