Apartament i pamobiluar 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-614-37j)

ID TRR-614-37j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 190.3 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Qender

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te Tiranes.

Pozicionohet ne katin e XIII-te te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet.

Me nje siperfaqe prej 190.3 m2, ai ofron:

-sallon te madh ndenje, me dritare panoramike

-kuzhine e vecuar e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme elektroshtepiake

-2 dhoma gjumi

-2 tualete, njeri me vaske

-3 ballkone dhe korridor.

Cilesia e punimeve te brendshme eshte e larte, I shtruar me parket druri, sistem qendror ngrohje-ftohje, instalime te gatshme per Tv dhe internet, dritare dopioxham, etj.

Shtepia eshte plot drite dielli gjate dites, si dhe ballkonet ofrojne pamje shume te bukur te Tiranes.

Ndertesa ju mundeson siguri te larte, administrim, mundesi parkimi, ashensore, sistem anti zjarr, etj.

 

Cmimi: 13 euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati
Me Qira 120-54H 2400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me
Me Qira 120-12T 2400 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ka ...