Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-923-6Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 71.8
Shperndarja 4
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Bogdani


Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen Vaso Pasha ne Bllok, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 71.8m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, ne tualet dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte Perendim-Lindje-Veri duke i mundesuar ambientit ndricim natyral.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me kondicioner te vendosur ne nje nga ambientet e punes.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, klinike dentare, zyre finance etj.
Pallati eshte i pozicionuar ne rruge kryesore me dy hyrje nga rruga Vaso Pasha dhe nga rruga Pjeter Bogdani.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga Rruga Vaso Pasha, rruga Ismail Qemali, zona Ish Bllokut etj.

Cmimi: 80.000 leke/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri.
Pozicionohet ne katin e
Me Qira 523-2X 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli prane rruges Myslym Shyri. Pozicionohet ne katin e dyte,ne pallat te ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me pu
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume cilesore ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Ndodhet ne katin e 6 - te nje pal
Me Qira 114-29b 800 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Me Qira 718-8L 650 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli shume prane Tregut Çam ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...