Ambient zyre me qira ne zonen e Saukut te Vjeter ne Tirane

ID TRR-124-34X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 3
Sipërfaqe m2 170
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Osmet

Ambient zyre me qira ne rrugen Osmet ne Tirane. 
Zyra pzoicionohet ne katin e trete te nje vile tre kateshe buze rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 170 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space, dy zyra dhe dy tualet. 
Ambienti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Cdo zyre ka dhe tualetin e saj personal. 
Pjesa e perparme e zyres eshte e mbuluar me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi. 
Eshte e pershtatshme si zyre marketingu, si bar-resotrant, farmaci e shume biznese te tjera.
Ne cmimin e qirase eshte gjithashtu i perfshire nje post parkimi.
Vila ndodhet ne nje zone te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Saukut, ne zonen e Tegut, ne zonen e Sanatoriumit dhe ne rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 617-19d 900 €

Zyre me qera prane Ambasades se Kosoves ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri.
Me Qira 619-13S 900 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati i ri. Ka nje ...