Ambient zyre me qira ne zonen e TVSH- se ne Tirane

ID TRR-423-25Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 5
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ismail Qemali


Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te nje pallati te ri me ashensor.
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 110m2 dhe siperfaqe te brendshme 97m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, nje ballkon dhe 2 korridore lidhes.
Ngrohja dhe ftohja behet nepermjet 3 kondicionereve te vendosur ne secilin ambient.
Orientimi i Apartamentit eshte JugPerendim duke bere qe apartamenti te jete i ndricuar per gjate gjithe dites.
Ofrohet nje pamje e lire e rruges kryesore dhe e qytetit te Tiranes.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridore dhe njeri prej te cileve eshte i pajisur me dritare.
Gjithashtu zyra ka te perfshire dhe kuzhinen.
Zyra eshte pjese e nje pallati  ne rruge kryesore qe ofron adminstrim, ashensor, i pajisur me kamera sigurie, ku jane te pozicionuara zyra te shumta.
Zona ka akses te shpejte me rrugen e Elbasanit, rrugen Papa Gjon Pali II, rrugen Mustafa Matohiti etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne katin -1.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te
Me Qira 1222-62Z 800 €

Zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ...


Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane sheshit Willson ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 323-52Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane sheshit Willson ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati ...

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 718-68E 800 €

Apartament 3+1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne zonen e ish-Ekspozites ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te
Me Qira 420-2D 800 €

Ambient per zyra per qira ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate dhe te fundit te nje ...

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Ka
Me Qira 820-21D 1000 €

Dyqan me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 1219-36T 800 €

Zyre me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 815-32m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1020-36D 1000 €

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...