Apartament per Zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane , (TRR-1213-10)

ID TRR-1213-10
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 132 m2
Shperndarja 3
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada e VIII

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne Tirane
Aparatamenti ka siperfaqe totale 132 metra katror duke perfshire ketu 4 dhoma te medha dhe nje kuzhine te pajisur me kushtet e nevojshme per gatim e cila ndodhet  ne sallonin e shtepise+2 tualete.
Tre  prej ketyre dhomave jane te pajisur me kondicionere dhe kane te gjitha ndricim shume te mire.

Apartamenti eshte i pajisur me internet dhe telefon.Pozicionohet  ne katin e 4 te nje pallati te ri me pamje nga jugu dhe eshte i pajisur me ashensor.
Eshte mjaft i pershtatshem per zyra te ndryshme duke qene se ofrohet nje ambjent i madh me nje pozicion ne zemer te ish bllokut pak metra nga qendra e Tiranes.
Deri me tani eshte perdorur per zyra te nje klinike te njohur te huaj.


Cmimi 700 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godi
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe me ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kat
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 815-32m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 1219-52L 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VIII
Me Qira 214-39b 600 €

Apartament 3+1 per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati ...