Ambient zyre me qira prane 21 Dhjetorit ne Tirane

ID TRR-821-8V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350 Euro
Kati 3
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Lushnjes

Zyre me qira ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane.
Pallati ne te cilen ndodhet ambienti eshte i ri dhe i ndertuar ne vitin 2020, i cili pozicionohet ne katin e 3-te.
Siperfaqja e zyre eshte 70m2 e cila perfshine 2 hapesira per zyre, banjo dhe nje ballkon te vogel.
Ofrohet e pamobiluar, i shtruar me parket druri cilesore, dritarja e njerave nga hapesirat eshte e madhe dhe tregon pallatet qe ka perballe dhe dyshemeja dhe muret e banjos jane te mbuluara me pllaka mermeri.
Ballkoni i vogel ofron nje pamje te lagjes perreth.
Zyra eshte e pershtashme per cdo lloj aktiviteti biznesi duke qene se lokalizohet ne nje nga zonat me te populluara te Tiranes.
Pallati eshte i pajisur me ashensor.
Ka 2 kondicioner inverter te instaluara ne te dy prej ambienteve te zyres.
Vendndodhja e nderteses eshte prane rruges Muhamet Gjollesha dhe kryqezimit te 21 Dhjetorit.

Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundi
Me Qira 219-41T 300 €

Zyre me qera prane Medresese, ne rrugen Besim Daja, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane

Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri m
Me Qira 1015-46K 300 €

Zyra me qera ne Bulevardin Zogu i Pare ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje p
Me Qira 1215-61b 250 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri s
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 514-53b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...