Ambient biznesi me qira prane Sheshit Willson, ne Tirane.

ID TRR-922-3Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 0
Sipërfaqe m2 52
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Margarita Tutulani

Ambient biznesi me qira ne rrugen Margarita Tutulani, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin zero te nje ndertese me akses direkt ne rruge kryesore dhe me fasade xhami.
Ka nje siperfaqe prej 52 m2 te organizuar ne ambjent open space nje tualet.
Ngrohja dhe ftohja e ambjentit mundesohet nga kondicioner.
Ambienti eshte i shtruar me parket dhe fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi.
Ambienti eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh si: avokati, noteri, farmaci, sallone, klinika dhe nje sere aktivitetesh te ngjashme.
Ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, Sheshit Willson, Liqenin e Tiranes, Stadiumi Dinamo etj.

Cmimi 400 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 218-12L 430 €

Zyre me qera prane Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter ne ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje pal
Me Qira 722-30G 350 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje ...

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume pra
Me Qira 1219-54L 300 €

Zyre me qira ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje godine 3-kateshe shume prane me rrugen ...

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. 
Zyra pozicionohet ne katin e dy
Me Qira 124-17X 390 €

Ambient zyre me qira prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.  Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare t
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise.
Banesa ndodhet ne katin e 4-rt
Me Qira 814-40b 440 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera perballe Ministrise se Drejtesise. Banesa ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ...

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1213-38S 350 €

Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...