Ambient zyre me qira prane ish Doganes ne Tirane

ID TRR-723-27Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 350
Kati 5
Sipërfaqe m2 84
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga 29 Nentori


Ambient zyre me qira ne rrugen 29 Nentori, prane zones se Casa Italia, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe totale prej 84 m2 te organizuar ne 3 ambjente pune, 2 tualete, 1 ballkon dhe korridori lidhes .
Ambienti ofrohet bosh per zyra por edhe per banim, dhe eshte i shtruar me parket.
Per banim vendoset kuzhina me te gjitha elektroshtepiaket.
Apartamenti orientohet nga jugu dhe ofron drite natyrale per gjate gjithe dites.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Laprakes, zonen e Astirit, autostraden Tirane-Durres etj
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi 350 euro perfshire tatimin prej 15%

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e pare bani
Me Qira 1021-10N 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ...

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 118-26L 400 €

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 622-6U 450 €

Apartament 2+1 per zyra me qera prane rruges se Kavajes. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne
Me Qira 1215-59b 450 €

Apartament modern per zyre me qera ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri
Me Qira 819-3L 400 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te
Me Qira 216-34b 470 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...