Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-1118-21d)

ID TRR-1118-21d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 75 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja e zyres eshte 75 m2 e organizuar ne tre ambiente, ballkon dhe tualet,

Zyra ofrohet e mobiluar, e shtruar me parket dhe e mirembajtur.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si qender kursesh, klinike dentare, zyra te ndyshme si legale apo financiare.

Ka mundesi shume te mira reklamimi pasi ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron pamje nga rruga.

Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne qender te Tiranes, ne Bulevardin Zogu I etj.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne ka
Me Qira 514-53b 300 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pa
Me Qira 217-29d 350 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje
Me Qira 218-16d 300 €

Zyre me qera perballe Ish Ekspozites ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e katert dhe te fundit te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze
Me Qira 220-6H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Gjendet ne katin e dyte te nje ndertese buze rruge ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 816-11b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te
Me Qira 914-26a 300 € €

Apartament 1+1 e mobiluar per zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane.Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1119-53L 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por
Me Qira 418-36L 350 €

Zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri por pa ashensor, buze ...