Ambjent zyre me qira prane Sheshit Willson, ne Tirane

ID TRR-822-52Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400
Kati 4
Sipërfaqe m2 92
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ymer Kurti

Ambient zyre me qira ne rrugen Ymer Kurti, ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Siperfaqja e zyres eshte 92 m2, e ndare ne 3 ambiente, 1 ballkon dhe 1 tualet.
Ambienti ofrohet bosh per qira per zyra dhe per banim.
Zona eshte mjaft e preferuar per biznes, dhe ka akses te lehte me Liqenin e Tiranes, Stadiumin Dinamo, Sheshin Willson etj.


Cmimi: 400 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri s
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me
Me Qira 123-49G 500 €

Zyre me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor ne rruge ...

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e per
Me Qira 523-1Z 500 €

Zyre me qira ne rrugen Fadil Rada, shume prane Pazarit te Ri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e perdhe te nje ...

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane.
Nd
Me Qira 621-14V 300 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Laprakes afer universitetit Zonja e Keshillit te Mire ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 118-34L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Abdulla Keta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri tek Bulevardi Zhan D'ark, ne Tirane.
Ndodhet ne k
Me Qira 1122-4Z 320 €

Ambient zyre me qira prane Maternitetit te Ri tek Bulevardi Zhan D'ark, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 923-15R 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 4 te nje pall
Me Qira 115-17r 300 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze ...