Zyre me qera ne Rrugen Karl Gega, Tirane

ID TRR-124-13G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 116
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa rruga Karl Gega


Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor
Siperfaqe totale 116.61m2, organizohet ne 3 dhoma + kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone 
Zyra ofrohet pjeserisht e mobiluar dhe totalisht e investuar me punime cilesore, dritaret me grila, ofron sistem qendror ngrohje kondicionimi ne cdo dhome. 
Mundesi per zyre marketingu, klinike ose apartament 3+1 bosh me pamje nga Bulevardi i Ri
Mundesi parkimi ne zone dhe akses i lehtesueshem ne Bulevardi Zogu i pare, Bulevardi i Ri, Rruga e Barrikadave

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1014-67b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, buze rruge ...


Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane.
Pozicion
Me Qira 423-25Z 800 €

Zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali, prane zones se TVSH dhe Liceut Artistik ne Tirane. Pozicionohet ne katin e ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati t
Me Qira 518-63d 750 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja ...

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri
Me Qira 417-23L 750 €

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se ...


Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje vile privat
Me Qira 1022-15Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2te te nje vile private ne rruge ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Jeronim de Rada, shume prane qendres ne Tirane.

Apartamenti n
Me Qira 1113-29 750 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Jeronim de Rada, shume prane qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e ...