Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane

ID TRR-1221-6N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 6
Sipërfaqe m2 82.4
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Zyre me qira ne rrugen Cerciz Topulli ne Tirane.
Pozicionet ne katin e 6 teknik te nje pallati te ri me ashensor.
Siperfaqja totale eshte rreth 82.4 m2 ndersa e brendshmja eshte 74 m2 e cila ndahet ne 2 ambiente, 1 banjo, korridor dhe nje ballkon.
Orientohet nga veri lindja.
Zyra ofrohet e pamobiluar, eshte e shtruar me pllaka dhe pamja nga ballkoni eshte ajo e zones perreth.
Ka mundesi parkimi me cmim 60 euro ne muaj.
Lidhet me rrugen e Dibres, rrugen Urani Pano dhe rruge te tjera kryesore.

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
Me Qira 918-14E 580 €

Ambient me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. 
Eshte
Me Qira 424-49Z 650 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te ...

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te
Me Qira 222-11S 800 €

Zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane, ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e ka
Me Qira 218-63d 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 921-4V 600 €

Zyre me qira ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...